Харківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 157 Харківської міської ради Харьківської області

трудове навчання 5 клас (хлопчики)

Трудовое обучение

Навчально-методичний посібник. календарне планування та розробки уроків

Другие книги по этому разделу:
Географія 7 клас

підручник 7 клас

Математика [Текст] : підручник для 6-х класів. -  загальноосвітніх навчальних закладів. /О. С. Істер. – К. : Генеза, 2014 . – 2 с. 96 с. : іл.

Істер, О. С. Математика [Текст] : підручник для 6-х класів. - загальноосвітніх навчальних закладів. /О. С. Істер. – К. : Генеза, 2014 . – 2 с. 96 с. : іл. Підручник відповідає чинній програмі з математики, складається із чотирьох розділів, що містять 54 параграфи, кожний з яких уміщує достатню кількість диференційованих вправ. Для підготовки до контрольної роботи передбачено «Завдання для перевірки знань». Наприкінці підручника наведено вправи підвищеної складності, предметний покажчик та відповіді до більшості вправ. Для найбільш допитливих є низка цікавих і складних задач у рубриці «Для тих, хто любить математику».

Контрольний твір

Твір необхідно написати власноруч на бланку та надати на перевірку.