2010/2011-2011/2012 навчальні роки

Восени традиційно розпочинаються не лише уроки в школі, але й різноманітні учнівські конкурси, турніри та олімпіади. Учні нашої школи беруть активну участь у цих заходах.

/Files/photogallery/Географія 2.jpg

5 листопада 2011 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За результатами 2011/2012 навчального року наші учні посіли 6 місце серед команд району.За результатами 2011/2012 та 2010/2011 навчальних років командне місце 9.

Результати участі учнів школи у районному етапі олімпіади з географії

Клас П.І. учня Місце на ІІ (районному) етапі. ПІБ вчителя
7-В Шмаль Анастасія 3 Сокол В.О.
8-А Сухомлін Маким 3 Сокол В.О.
9-А Бензік Дар'я 2 Градова В.О.
10-Б Сокольцов Андрій 4 Градова В.О.
11-Б Моісеєнко Валерія 7 Градова В.О.

Екологія, біологія

/Files/photogallery/екологія.jpgДругий рік поспіль учениця нашої школи Шейко Валерія посідає перше місце у районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. У 2010/2011 навчальному році Валерія стала також призером й IV Всеукраїнського етапу олімпіади, на якому посіла ІІІ місце. Допомагає Валерії працювати над екологічними проектами вчитель біології Полякова Тетяна Миколаївна, під керівництвом якої учениця посіла й перше місце у районному етапі олімпіади з біології.
У 2011/2012 навчальному році загальне командне місце учнів школи: з екології -1, біології -4.

Історія

/Files/photogallery/Географія 3.jpg З історії наша команда посіла 7 місце серед шкіл району. Призове місце (ІІІ-тє) посіла учениця 11-Б класу Моісеєнко Валерія, вчитель Юдко Валентина Михайлівна. У минулому навчальному році ІІІ місце здобула також учениця нашої школи Бубирь Наталія, вчитель Максименко Тетяна Павлівна.

Математика

/Files/photogallery/математика.jpeg Учні нашої школи з року в рік радують нас перемогами у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики. У 2011/2012 навчальному році команда школи посіла 2 місце, у минулому році -4.

Результати участі учнів школи у районному етапі олімпіади з математики

Клас П.І. учня Місце на ІІ (районному) етапі. ПІБ вчителя
11-Б Карпенко Катерина 2 Клушин В.І.
10-А Мазурова Анастасія 4 Івахниченко Т.М.
9-А Чурюкіна Анастасія
Дащенкова Анастасія
13 Єгорова В.О.
8-А Сухомлін Максим 1 Щедріна Н.О.
  Васильєв Валерій 4 Щедріна Н.О.
7-В Шмаль Анастасія 2 Клушин В.І.
6-В Гордієнко Дмитро 7 Клушин В.І.

Українська мова та література

/Files/images/укр мова 4.jpg У ІІ (районному) етапі олімпіади з української мови та літератури команда школи посіла 6 місце (в минулому році -10). Серед учнів 11-х класів 1-ше місце посіла учениця 11-Б класу Карпенко катерина, вчитель Приходько Вікторія Володимирівна. учениця 7-В класу Тесля Анастасія посіла 4-те місце, вчитель Шапаренко Тетяна Миколаївна.

Світова література

/Files/images/світова література.jpg

У 2011/2012 навчальному році загальне командне серед шкіл району -8, у 2010/2011 навчальному році -12.

Результати участі учнів школи у районному етапі олімпіади зі світової літератури

Клас П.І. учня Місце на ІІ (районному) етапі. ПІБ вчителя
10-А Карпенко 4 Івахненко А.С.
10-А Мазурова Анастасія 4 Івахненко А.С.
9-А Бензік Дар'я 9 Трубарова Т.О.
8-А Сухомлін максим 3 Трубарова Т.О.

Фізика, астрономія

/Files/photogallery/физика.jpg У ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики учні школи посіли 6 місце серед команд району, у 2010/2011 навчальному році -9. Кращі результати показали наступні учні: Шмаль Анастасія -4 місце (7-В клас), Сокольцов Андрій -6 (10-Б клас), Моісеєнко Валерія -7 (11-Б клас), Сухомлін Максим - 8 та Васильєв Валерій - 9 (8-А клас).

Загальне командне місце учнів школи у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії у цьому році - 8 (у минулому році було -16). В олімпіаді взяли участь учні 10 та 11-х класів, а саме:

Результати участі учнів у районному етапі олімпіади з астрономії

Клас П.І. учня Місце на ІІ (районному) етапі ПІБ учителя
11-А Шейко Валерія 2 Морозова О.М.
11-Б Козаченко Владислав 5 Морозова О.М.
10-А Метик Віталія 12 Морозова О.М.
10-А Рильцева Вікторія 6 Морозова О.М.

Участь у роботі Малої академії наук з фізики взяла учениця 11-Б класу Моісеєнко Валерія, яка посіла почесне перше місце та буде представляти Орджонікідзевський район на обласному етапі захисту робіт членів Малої академії наук.

Хімія

/Files/photogallery/химия.jpg Цього року учні школи посіли 6 місце серед команд району, у минулому році -5.

Результати участі учнів школи у районному етапі олімпіади з хімії

Клас П.І. учня Місце на ІІ (районному) етапі ПІБ вчителя
11-А Шейко Валерія 2 Сєрікова В.М.
11-Б Моісеєнко Валерія 5 Сєрікова В.М.
10-Б Сокольцов Андрій 2 Сєрікова В.М.
10-Б Помазан Алла 8 Сєрікова В.М.
9-А Бензік Даря 6 Сєрікова В.М.
9-А Чурюкіна Анастасія 9 Сєрікова В.М.
8-А Сухомлін Максим 6 Сєрікова В.М.
8-А Васильєв Валерій 6 Сєрікова В.М.

Економіка

/Files/photogallery/економика.jpgУ 2011/2012 навчальному році учні школи взяли активну участь в олімпіаді з економіки та у захисті робіт Малої академії наук.

Команда району посіла 2 місце у районному етапі олімпіади, покращила свій результат на одну сходинку (у 2010/2011 навчальному році було 3 місце).

Результати участі учнів школи у районному етапі олімпіади з економіки

Клас П.І. учня Місце на ІІ (районному) етапі ПІБ вчителя
11-Б Рубцов Сергій 2 Коваленко Т.Ф.
11-Б Моісеєнко Валерія 5 Коваленко Т.Ф.
10-А Головко Лілія 2 Коваленко Т.Ф.
10-А Мокієнко Катерина 2 Коваленко Т.Ф.
9-А Куцак Ірина 6 Коваленко Т.Ф.
9-А Вальчук Марія 3 Коваленко Т.Ф.

Педагогіка та психологія

/Files/images/педагогика и психология.jpgДругий рік поспіль проводиться олімпіада з педагогіки та психології. Не дивлячись на те, що ці предмети не входять до навчального плану одинадцятикласників, учениця нашої школи Шейко Валерія посіла 2 місце у районному етапі. У підготовці до олімпіади їй допомогали практичний психолог Конькова Таїсія Адамівна та класний керівник Полякова Тетяна Миколаївна.