2012/2013 навчальний рік

У травні 2013 року за рахунок батьківських коштів замінено двері в 101 та в 102 кабінеті, проведено ремонт сх центрального входу основної школи.
У квітні 2013 року за рахунок батьківських коштів замінено вікна в учительській та в 305 кабінеті.
У березні 2013 року за рахунок батьківських коштів в медичному кабінеті замінено лінолеум. Замінено двері в приймальні та проведено ремонт каналізації.
У лютому 2013 року за рахунок батьківських коштів в медичному кабінеті замінено двері та вікно. Замінено каналізаційні труби в підвалі школи.
У січні 2013 року за рахунок батьківських коштів зроблено ремонт коридору 1 поверху.
Адміністрація, педагогічний колектив та рада Навчального закладу висловлюють подяку депутату Верховної Ради Мисику В.Ю. за ремонт системи водопостачання у грудні 2012 року
У грудні 2012 за рахунок батьківських коштів було покладено плитку в коридорі на 1 поверсі.

У листопаді 2012 року за рахунок батьківських коштів було виконано заміну вхідних дверей на металопластикові.
У жовтні 2012 року за рахунок батьківських коштів було придбано мультифункціональну трансформермерну драбину.
У вересні 2012 року за рахунок батьківських коштів було установлено тривожну кнопку в будівлі початкової школи.

За рахунок міського бюджету в 2012/2013 навчальному році школі було надано допомогу:

-         ремонт м`якої покрівлі основної школи (475 м2);

-         встановлення гімнастичного комплексу;

-         придбано мультимедійний проектор;

-         придбано новий навчально-комп`ютерний комплекс