Конкурси 2013/2014 навчального року

II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України

Прізвище, ім'я учня Назва відділення  Секція                       Загальний рейтинг

П. І. Б.

вчителя

Чурюкіна Анастасія

(11-А клас)

Математика Математика V Івахниченко Т. М.

Обушко Альона

(10-А клас)

Історичне

краєзнавство

ІV Возна Л. В.

Любавська Юлія

(10-а клас)

Історичне

краєзнавство

ІІІ Возна Л. В.

Куцак Ірина

(11-А клас)

Фізика та астрономія Теоретична фізика ІІІ Морозова О. М.

Дащенкова Анастасія

Мікроекономіка та

макроекономіка

ІІІ Коваленко Т. Ф.

Вальчук Марія

Екологія та

аграрні науки

Лісознавство І Полякова Т. Ф.

Шмаль Анастасія

(9-В клас)

Хімія та біологія Хімія ІІI Сєрікова В. М.

Тесля Анастасія

(9-В клас)

Хімія та біологія Хімія ІІ    Сєрікова В. М.

VII міський конкурс знавців української мови для учнів 8-11 класів
   09.11.2013 на базі ХЗОШ № 5 відбувся VII міський конкурс знавців української мови для учнів 8-11 класів, у якому взяли участь учні ЗНЗ району. За результатами конкурсу учениця 11-А класу ХЗОШ № 157 Бензік Дар’я нагороджена Дипломом ІІІ ступeня                    (учитель Приходько В.В.). Вітаємо призера конкурсу!!!

Kонкурс знавців російської мови

05.11.2013 відбувся І (районний етап) ІV міськогоі конкурсу знавців російської мови. Учні школи  Худяков Богдан (8-В клас), Андрієнко Анна (10-А клас) посіли ІІІ місце. Учениця 8-В класу   Юхно Людмила стала найкращою в номінації "Лучший грамотей", учениця 11-А класу Бензік Дар`я стала найкращою в номінації "Мастер-слова". Вітаємо переможців!!!

Kонкурс знавців українськоїмови

23.10.2013 року відбувся І (районний) етап VІІ міського конкурсу знавців української мови. Учениця 11-А класу  Бензік Дар`я посіла ІІІ місце. Рейтинг школи у конкурсі -3.