МО вчителів суспільно-природничих дисциплін

(біології, географії, природознавства, історії, правознавства, хімії)

Розуміти, що справедливе,
Відчувати, що прекрасне,
Бачити, що добре -
Ось мета нашого життя!

Голова методичного об'єднання - вчитель біології Полякова Тетяна Миколаївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель". Нагороджена грамотами управління освіти Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради за якісну підготовку призерів та переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, конкурсу-захисту екологічних проектів. Викладає у шклі біологію, природознавство, предмет "Захист Вітчизни".

Торяник Діна Михайлівна - вчитель біології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель". Нагороджена грамотами управління освіти Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради (управління освіти адміністрації Орждонікідзевського району ХМР) за якісну підготовку призерів та переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Сєрікова Валентина Миколаївна - вчитель хімії, голова методичного об'єднання вчителів хімії Орджонікідзевського району, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель". Учні Валентини МИколаївни є неодноразовими переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, турнірів юних хіміків.

Використання евристичних методів на уроках географії

Географію викладають вчителі:

Градова Віолетта Олегівна - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, лауреат конкурсу "Учитель року-2010". Її учні є неодноразовими переможцями та призерами ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, учасниками ІІІ (обласного) етапу, призерами районного, міського та Всеукраїнського турніру юних географів.

Горбань Євгеній Володимирович -спеціаліст.

Сокол Валентина Олександрівна - спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Нагороджена грамотами управління освіти адміністрації орджонікідзевського району з а підготовку учнів до ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії.

турнір з правознавства

Історичні дисципліни у школі викладають:

Возна Лілія Василівна - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель". Учні Лілії Василівни беруть активну участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з історії та правознавства, турнірі юних правознавців, стають їх призерами.

Максименко Тетяна Павлівна - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Учні Тетяни Павлівни неодноразово ставали призерами ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії.

Юдко Валентина Михайлівна - спеціаліст першої кваліфікаційної категорї. Нагороджена грамотами управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району за якісну підготовку учнів до олімпіади. Учні Валентини Михайлівни є учасниками ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади.