МО вчителів фізико-математичних дисциплін

(математика, фізика, астрономія, інформатика)

Цифри не управляють світом, проте вони показують, як управляється світ.
Й. Гете

/Files/photogallery/617px-Matemdlabank1[1].jpgУчитель нашої школи - Щедріна Наталія Олександрівна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель" очолює роботу методичного об'єднання вчителів математики Орджонікідзевського району. Нагороджена грамотами управління освіти Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради за якісну підготовку учнів до ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, подякою Головного управління освіти і науки ХОДА за вагомий внесок у поліпшення якості сучасного навчально-методичного забезпечення дисциплін фізико-математичного циклу. Має подяку Міністерства освіти і науки України за популяризацію математичних знань серед учнівської молоді та залучення школярів до Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру". З 2007 року Наталія Олександрівна є керівником районної команди учнів, які беруть участь у міському турнірі юних математиків.

Головою шкільного методичного об'єднання вчителів фізико-математичних дисциплін є Івахниченко Тамара Миколаївна, вчитель математики та інформатики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель".
Математику у нашій школі також викладає Клушин Віктор Іванович, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель". Учні Віктора Івановича неодноразово були призерами ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, учасниками ІІІ (обласного) етапу. Так, у 2010/2011 н.р. Тесля Анастасія (6кл.) посіла 3 місце, а Карпенко Катерина (10-Б кл.) - 2 місце на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. 2012/2013 навчального року Шмаль Анастасія посіла 3 місце на ІІ етапі Всеукраїнської оліміпади.
Зайцева Лідія Григорівна - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії.

Єгорова Галина Олександрівна - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель".

Фізику та астрономію викладає Морозова Олена Миколаївна, спеціаліст вищої категорії. Учні Олени Миколаївни систематично беруть участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з фізики та астрономії, турнірах юних винахідників та раціоналізаторів, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН України. 2011/2012 навчального року учениця 11-Б класу Моїсеєнко Валерія посіла 1 місце у районному етапі конкурсу-захисту МАН. 2012/2013 навчального року учениця Олени Миколаївни Рильцева Вікторія представила Орджонікідзевський район на Всеукраїнському турнірі в місті Чернігові.