Олімпіади 2014/2015 навчальний рік

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

19.12.2014  на базі ХЗОШ № 119 відібувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Учениця 11-А класу Зябкіна Анна посіла ІІ місце (учитель Полякова Т.М.). Вітаємо переможця! Загальний рейтинг школи - 2.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології

30.11.2014  на базі ХЗОШ № 157 відібувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біологіїї, в якому взяли участь учні нашої школи. Загальний рейтинг школи - 6.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади

з  української мови та літератури

29.11.2014  на базі ХСШ № 119 відібувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літературиї.  Учениця 11-А класу Зябкіна Анна посіла ІІІ місце (учитель Бавикіна В.А.). Вітаємо переможця!!! Загальний рейтинг школи -7.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіали

з англійської мови

23.11.2014 на базі ХСШ №119 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Учениця 10-Б класу Шмаль Анастасія посіла ІІ місце. Вітаємо переможця!!! Загальний рейтинг школи - 10.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з історії

22.11.2014 на базі ХСШ №119 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з історії. Учениця 10-Б класу Шмаль Анастасія посіла ІІІ місце (учитель Возна Л.В.). Вітаємо переможця!!! Загальний рейтинг школи - 10.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики

16.11.2014 на базі ХЗЩШ №157 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь учні нашої школи. Загальний рейтинг школи - 10.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з географії

15.11.2014 на базі ХСШ №80 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з географії. Учениця 11-А класу Ляницька Валентина посіла ІІ місце (учитель Пономарьова О.В.). Вітаємо переможця!!! Загальний рейтинг школи - 8.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики

09.11.2014 на базі ХЗОШ №70 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з математиуи. Учні нашої школи Сухомлін Максим (11-А клас), Приходько Єлизавета (9-Б клас), Рассадін Денис (7-А клас) посіли ІІІ місце. Вітаємо переможців!!! Загальний рейтинг школи - 5.