Шкільні заходи

День відкритих дверей

27 грудня відбувся семінар «Права людини» за участі волонтерів з Італії Луки і Олесі і членів шкільного  Євро клубу. Ця бесіда дала учням уявлення про свободу і рівність, відстоювання і користування своїми правами, розширила кругозір і сприяла загальному розвитку дітей

Виставка стіннівок «Права у моєму житті»

В рамках Всеукраїнського тижня права  було проведено Всеукраїнський урок «Права людини»

1-Б 3-А
6-Б 7-Б
10-А 11-А
В шкільній бібліотеці оформлені тематичні виставки.

Єдиний урок, спрямований на вивчення Конституції України, розширення правових знань учнів.

16.11. команди 9-11-х класів взяли участь у правовому брейн – ринзі «Чи знаєш ти свої права?». Перемогла команда 11-А класу.

В рамках Тижня профілактики правопорушень та Дня спільних дій в інтересах дітей 15.11. року відбулася профілактична бесіда «Ні – насильству в сім”ї»   спеціаліста І категорії  ЦСССДМ Орджонікідзевського району Середи Т.Г.