Турніри 2013/2014 навчального року

ІX Всеукраїнський турнір юних економістів

З 26 по 30 жовтня 2013 року у Миколаєві проходив ІX Всеукраїнський турнір юних економістів. Наше місто представляли три команди, серед яких і збірна команда нашого району, до складу якої входила учениця 11-А класу Дащенкова Анастасія. Керівник команди - учитель      економіки Коваленко Т.Ф.
Команда учнів нагороджена Дипломом ІІ ступеня. Вітаємо переможців!!!
  VІ міський турнір юних географів

і                            12.10.2013 на базі ХСШ № 11 відбувся VI міський турнір юних географів, у якому взяла участь збірна команди учнів Орджонікідзевського району, до якої ввійшов учень 10-А класу Сухомлін Максим(учитель Пономарьова О.В.)
Команда нагороджена

Дипломом І ступеня, перехідним Кубком міського турніру.

VІІ міський турнір юних економістів

28.09.2013 на базі Харківського національного економічного університету відбувся VII міський турнір юних економістів, у якому брала участь збірна команда учнів ЗНЗ району, до якої ввійшла учениця 11-А класу ХЗОШ № 157 Дащенкова Анастасія. Керівник команди – Коваленко Т.Ф., учитель економіки ХЗОШ № 157. Команда учнів нагороджена Дипломом ІІ ступеня. Вітаємо переможців!!!

VIII міський турнір юних математиків
   21.09.2013 на базі ХФМЛ № 27 відбувся VIII міський турнір юних математиків, у якому брала участь збірна команда учнів ЗНЗ району, до якої ввійшов учень 10-А класу Сухомлін Максим. Керівник команди – Щедріна Н.О., учитель математики ХЗОШ № 157.
Команда учнів отримала Диплом учасника турніру.
  Pайонний турнір юних винахідників та раціоналізаторівів
   06.11.2013 на базі ХСШ № 119 відбувся районний турнір юних винахідників та раціоналізаторів, у якому взяли участь 60 учнів ЗНЗ району. Учні накої школи посіли ІІІ місце (учитель Морозова О.М.). Вітаємо переможців!!!

Pайонний турнір юних фізиків
   09.10.2013 на базі ХЗОШ № 168 відбувся районний турнір юних фізиків, у якому взяли участь 54 учні з усіх загальноосвітніх навчальних закладів району. Учні накої школи посіли  ІІІ місце (учитель Морозова О.М.). Вітаємо переможців!!!

Районний турнір юних біологів
   26.09.2013 на базі ХСШ № 155 відбувся районний турнір юних біологів, у якому взяли участі учні всіх 18 загальноосвітніх навчальних закладів району.  Учениця 11-А класу Вальчук Марія посіла V місце (учитель Полякова Т.М.).
  Pайонний турнір юних географів
   25.09.2013 на базі ХСШ № 80 відбувся районний турнір юних географів, у якому взяли участь 75 учнів з 18 загальноосвітніх навчальних закладів району.  Учень 10-А класу Сухомлін Максим посів V місце (учитель Пономарьова О.В.).

Pайонний турнір юних правознавців
   20.09.2013 на базі ХЗОШ № 26 відбувся районний турнір юних правознавців. У турнірі взяли участь учні всіх 18 загальноосвітніх навчальних закладів району. Учениця 11-А класу Куцак Ірина посіла ІV місце учитель Возна Л.В.).

Pайонний турнір юних економістів

18.09 2013 в нашій школі відбувся районний турнір юних економістів. Команда учнів нашої школи у складі Сухомліна Максима, Дащенкової Анастасії, Зябкіної Анни посіли ІІІ місце (учитель Коваленко Т.Ф.). Вітаємо переможців!!!

Pайонний турнір юних хіміків

19.09.2013  на базі ХЗОШ № 113 відбувся районний турнір юних хіміків, у якому взяли участь учні від всіх 18 загальноосвітніх навчальних закладів. Учениця 9-В класу Шмаль Анастасія посіла ІІІ місце (учитель Сєрікова В.М.). Вітаємо переможця!!!

Pайонний турнір юних математиків
   12.09.2013 на базі ХЗОШ № 70 відбувся районний турнір юних математиків, у якому взяли участь біля 40 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Учні нашої школи Сухомлін Максим (10-А клас) та Дащенкова Анастасія 11-А клас) посіли І місце (учитель Щедріна Н.О.). Вітаємо переможців!!!

Питання та завдання турнірів

Задачі I-го етапу ХVI-го Всеукраїнського відкритого турніру юних винахідників і раціоналізаторів
Завдання для шкільних та районних етапів ТЮМ - 2013
Питання VII міського турніру юних економістів для учнів 10 - 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів