Турніри 2014/2015 навчальний рік

VІІІ міський турнір юних винахідників та раціоналізаторів

18.10.2014 року на базі ХГ №43 відбувся VІІІ міський турнір юних винахідників та раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, у якому взяла участь збірна районна команда учнів,  у складі якого була учениця 11-А класу Ждамірова Юлія (учитель Морозова О.М.).  Команда учнів нагороджена Дипломом ІІІ ступеня! Вітаємо переможця!!!

ХІІ міський турнір юних хіміків

11.10. 2014 року на базі ХНВК № 45 «Академічна гімназія» відбувся ХІІ міський турнір юних хіміків, у якому взяла участь збірна команда учнів району,  у складі якої була учениця 10-Б класу Шмаль Анастасія (учитель Сєрікова В.М.).  Команда учнів нагороджена Дипломом   ІІІ ступеня!   Вітаємо переможця!!!

Міський турнір юних правознавців

27.09.2014 на базі ХГ № 152 відбувся міський турнір юних правознавців для учнів  9-11 класів ЗНЗ, у якому взяла участь збірна районна команда учнів, до якої  ввійшла учениця 11-А класу  Обушко Альона (учитель Возна Л.В.) Команда учнів отримала Диплом учасника турніру.

ІX  міський турнір юних економістів

27.09.2014 на базі Харківського національного економічного університету відбувся  VII міський турнір юних економістів, у якому брала участь збірна команда учнів ЗНЗ району, до якої  ввійшов учень 11-А класу  Сухомлін Максим. Керівник команди – Коваленко Т.Ф., учитель економіки ХЗОШ № 157. Команда учнів отримала Диплом учасника турніру.

Pайонний турнір юних физиків

20.10.2014 року на базі ХЗОШ № 157 відбувся районний турнір юних фізиків для учнів  9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, у якому взяли участь 36 учнів ЗНЗ району. Учні нашої школи Сухомлін Максим (11-А клас), Чепко Олександр (10-А клас) посіли ІІ місце (учитель Морозова О.М.). Вітаємо переможців!!!

Pайонний турнір юних винахідників та раціоналізаторів

06.10.2014 року на базі ХЗОШ № 119 відбувся районний турнір юних винахідників та раціоналізаторів для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, у якому взяли участь 36 учнів ЗНЗ району. Учні нашої школи, Сухомлін Максим (11-А клас), Ждамірова Юлія (11-А клас) посіли ІІ місце (учитель Морозова О.М.). Вітаємо переможців!!!

ІХ  міський турнір юних математиків

20.09.2014 на базі ХФМЛ № 27 відбувся ІХ міський турнір юних математиків для учнів  9-11 класів ЗНЗ, у якому взяла участь збірна команда учнів району, до якої  ввійшов учень 11-А класу Сухомлін Максим. Керівник команди – Щедріна Н.О. Команда учнів отримала  Диплом учасника турніру.

Pайонний турнір юних винахідників та раціоналізаторів

06.10.2014 на базі ХЗОШ №119 відбувся районний турнір юних винахідників та раціоналізаторів для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, у якому взяли участь 36 учнів ЗНЗ району. Учні нашої школи Сухомлін Максим (11-А клас), Ждамірова Юлія (11-А клас) посіли  ІІ місце (учитель Морозова О.М.). Вітаємо переможців!!!

Pайонний турнір юних  географів

29.09.2014 на базі ХСШ № 80 відбувся районний турнір юних географів, у якому взяли участь 55 учнів з 18 загальноосвітніх навчальних закладів району. Команда  учнів  нашої  у складі Сухомліна Максима (11-А клас), Колісник Валерії  ( 10-А клас) школи посіли             VІІ  місце (учитель Пономарьова О.В.).

Pайонний турнір юних хіміків

29.09.2014 на базі ХЗОШ № 157 відбувся районний турнір юних хіміків, у якому взяли участь 18 учнів  загальноосвітніх навчальних закладів району.  Учениця  10-Б класу Шмаль Анастасія  посіла І місце (учитель Сєрікова В.М.).  Вітаємо переможця!!!

Pайонний турнір юних правознавців

15.09.2014 на базі ХЗОШ № 26 відбувся районний турнір юних правознавців. У турнірі взяли учні всіх 18 загальноосвітніх навчальних закладів району. Учениця 11-А класу  Обушко Альона  посіла  ІІІ  місце (учитель Возна Л.В.).  Вітаємо переможця!!!

Pайонний турнір юних  біологів

11.09.2014 на базі ХCШ № 119 відбувся районний турнір юних біологів,  у якому взяли участі учні всіх 18 загальноосвітніх навчальних закладів району.  Учениця Шмаль Анастасія  (10-Б клас)  посіла ІІІ місце (учитель Торяник Д.М.). Вітаємо переможця!!!

Pайонний турнір юних  математиків

11.09. 2014 на базі ХЗОШ № 70 відбувся районний турнір юних математиків, у якому взяли участь біля 40 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Учні нашої школи Сухомлін Максим (11-А клас), Захаров Валерій (11-А клас) (учитель Щедріна Н.О.), Тесля Анастасія  (10-Б  клас ) (учитель Клушин В.І.) посіли ІІ місце.  Вітаємо переможців!!!

Pайонний турнір юних  економістів

10.09.2014 на базі ХЗОШ № 157 відбувся районний турнір юних економістів. У турнірі взяли участь понад 50 учнів ЗНЗ району. Учні  нашої школи  Сухомлін Максим (11-А клас),  Берідзе  Анастасія (11-А клас), Бондаренко Микола (10-Б клас) посіли І місце (учитель Коваленко Т.Ф.).  Вітаємо переможців!!!

Питання та завдання турнірів

Задачі I-го етапу ХVII-го Всеукраїнського відкритого турніру юних винахідників і раціоналізаторів
Завдання ІX міського турніру юних біологів
Задачі турніру юних фізиків