29 груд. 2014

ЗНО-2015

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році відбудеться у червні 2015 року, а загальнообов’язкове тестування випускників шкіл з української мови і літератури у квітні. Відповідно до календарного плану проведення ЗНО, що затверджений Міністерством освіти і науки, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 3 червня тестом з французької мови та завершиться 26 червня тестуванням з хімії. За цей період, випускники шкіл 2015 року, а також минулих років, які вирішать продовжити здобуття освіти у вищих навчальних закладах, матимуть можливість скласти від одного до трьох з 11 запропонованих тестових предметів. Загальнообов’язковий тест з української мови і літератури буде проведено 24 квітня. Результати тестування, які одночасно зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи, будуть оголошені до 15 травня. До 20 травня школи отримають від Українського центру оцінювання якості освіти відомості з результатами державної підсумкової атестації з української мови своїх випускників.
24 груд. 2014

Новорічне свято

У 1-х класах пройшли Новорічні свята. Діти отримали подарунки від міського голови Г.Кернеса.
24 груд. 2014

Символ 2015 року

В школі триває виставка малюнків "Символ 2015 року"
23 груд. 2014

Зимові канікули

З 27 грудня по 11 січня у учнів будуть проходити зимові канікули. З планом заходів на канікулах можно ознайомитись нижче.
22 груд. 2014

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології 19.12.2014 відібувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Учениця 11-А класу Зябкіна Анна посіла ІІ місце. Вітаємо переможця!
19 груд. 2014

“Радіємо нині з чудес – явився Святий Миколай нам з небес…”

У школі пройшли святкові заходи до Дня Святого Миколая.
18 груд. 2014

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. 13.12.2014 відібувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Учениця 9-В класу Худякова Богдана посіле І місце. Вітаємо переможця!
15 груд. 2014

Замість ялинки - новорічний букет

В школі проходить виставка поробок "Замість ялинки - новорічний букет"
10 груд. 2014

Всеукраїнський урок "Права дитини"

В рамках тижня права сьогодні в усіх класах було проведено Всеукраїнський урок "Права дитини"
8 груд. 2014

Тиждень права

З 8 по 12 грудня в школі буде проходити тиждень права.