5 груд. 2014

1/4 гра Чемпіонату шкільних команд КВК міста Харкова

05.12.2014 у ККЗ «Україна» відбулася 1/4 гра Чемпіонату шкільних команд КВК міста Харкова сезону 2014-2015 років, у якій взяла участь команда «85 карат», в яку входять і учні нашої школи Вітаємо нашу команду з виходом до напівфіналу та бажаємо подальших перемог!
4 груд. 2014

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

29.11.2014 відібувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Учениця 11-А класу нашої школи Зябкіна Анна посіла ІІІ місце. Вітаємо переможця!
1 груд. 2014

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.
1 груд. 2014

Календарний план підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів

Міністерством освіти і науки затверджено календарний план підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступатимуть до вищих навчальних закладів України в 2015 році. Планом визначено основні строки виконання підготовчих заходів, які передуватимуть проведенню зовнішнього незалежного оцінювання у наступному році. Зокрема, подання реєстраційних документів особами, які виявлять бажання скласти тести ЗНО триватиме з 05 січня до 20 лютого. До 6 березня 2015 року має бути сформована мережа пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Формування мережі пунктів проведення тестувань з інших предметів має бути завершено до 17 квітня. Конкретні дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання будуть визначені Українським центром оцінювання якості освіти не пізніше 20 лютого.
28 лист. 2014

Благодійна акція "Діти - дітям"

27 листопада у школі пройшла благодійна акція "Діти-дітям".
27 лист. 2014

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

23.11.2014 відібувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Учениця 10-Б класу нашої школи Шмаль Анастасія посіла ІІ місце. Вітаємо переможця!
27 лист. 2014

Вітаємо переможців ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

22.11.2014 відібувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Учениця 10-Б класу Шмаль Настя посіле ІІІ місце. Вітаємо переможця!

Батьківський день

27.11.2014 у школі відбувся Батьківський день, протягом якого батьки відвідали відкриті уроки, виховні заходи, тематичні виставки, конкурси, спортивні змагання.
26 лист. 2014

Формування конкурсного бала вступника

На сайті Харківського центру оцінювання якості освіти розміщено роз'яснення щодо формування конкурсного бала вступника.
25 лист. 2014

Оголошено дату та умови проведення ДПА у формі ЗНО з української мови і літератури

18 листопада в студії «Укртелекому» заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський та директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук провели селекторну нараду, поінформувавши освітян про умови проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури у 2015 році. Павло Полянський повідомив, що всі випускники шкіл проходитимуть ДПА з української мови та літератури у поєднанні зі ЗНО 24 квітня 2015 року. ДПА з інших двох предметів (математики або історії і третього предмету на вибір учня) школа проводитиме для 11-класників за самостійно розробленими завданнями, оскільки жодних збірників завдань більше не буде. Також було наголошено, що у 2015 році державна підсумкова атестація буде проведена тільки у письмовій формі. Директор УЦОЯО Ігор Лікарчук зазначив – для того, щоб 24 квітня пройти ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури, кожен 11-класник повинен заздалегідь зареєструватися на порталі Українського центру оцінювання якості освіти. Загалом, реєстрація учнів триватиме з 5 січня до 20 лютого 2015 року. Опісля всі зареєстровані випускники проходитимуть ДПА і ЗНО за єдиними тестами у визначений день. Ігор Лікарчук звернув увагу на те, що за виконання тесту з української мови та літератури випускникові виставлятимуть 2 оцінки: першу – за ДПА у шкалі від 1 до 12 балів (на основі цієї оцінки випускнику видаватимуть атестат); другу – за ЗНО у шкалі від 100 до 200. На основі цього результату буде визначено – «склав» чи «не склав» ЗНО абітурієнт. Якою має бути мінімальна кількість балів для проходження ЗНО, визначатимуть експерти. (за матеріалами офіційного сайту МОН України)