МО вчителів іноземної мови

Голова методичного обєднання - Самусєва Тетяна Миколаївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Нагороджена грамотами управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району за якісну підготовку учнів до районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Неєлова Ірина Олександрівна - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Учні Ірини Олександрівни прагнуть не лише оволодіти мовою. а й детальніше ознайомитися з культурою Великої Британії.

Гуренко Юлія Миколаївна - спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Учні Юлії Миколаївни неодноразово ставали призерами ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади. Вчитель є керівником шкільного "Євроклубу".

Роботуєва Тетяна Вікторівна - спеціаліст.