Методична робота

Діяльність методичної роботи навчального закладу спрямована на підвищення рівня професійної майстерності вчителів, активізацію педагогічних досліджень, покращення рівня методичної роботи, підвищення рівня результативності роботи, якості уроку, на виконання  Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на  2011-2015 роки.

Структура методичної роботи

Форми роботи

колективні

• педагогічна рада
  • методична рада
  • методичні об'єднання
  • методичні оперативні наради
  • психолого-педагогічні семінари (педательє)
  • творча група вчителів
  • школа молодого вчителя

індивідуальні

• самоосвіта
  • робота в мережі Internet
  • наставництво
  • курси підвищення кваліфікації
  • аналіз уроків, самооаналіз
  • методичні консультації
  • взаємовідвідування уроків
  • співбесіди

У 2014/ 2015 навчальному році

педагогічний колектив навчального закладу  працює над темами:

Педагогічна тема:

Створення умов для розвитку і самореалізації особистості під час навчально-виховного процесу.

Методична тема:

Упровадження системи компетентнісно Зорієнтованого навчання з метою створення умов для якісної освіти.

Виховна тема:

Всебічне забезпечення соціального розвитку учнів, формування соціально активної особистості через системне включення у процес соціальної взаємодії.

Завдання на 2014/2015 навчальний рік:

1. Впроваджувати допрофільну підготовку та профільне навчання в основній та старшій школі  як один із напрямів реалізації особистісно орієнтованої стратегії освіти.
  2. Формувати та розвивати життєвонеобхідні  компетентності  учнів, забезпечувати  результативність роботи.
  3. Упровадження систему компетентністно-зорієнтованого навчання з метою створення умов для якісної освіти.
  4. Інтенсифікувати  впровадження  інноваційних технологій навчання, формування  у педагогів, учнів навичок використання інформаційно-комунікаційних технологій у професійній діяльності, навчанні.
  5. Забезпечити якісну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації випускників школи.
  6. Забезпечити подальший розвиток учнівського самоврядування, широкого залучення його до вирішення питань організації навчально-виховного  процесу, розвитку громадянської активності, організації здорового способу життя.