Найшкідливіши продукти харчування

10 найшкідливіших продуктів харчування

1. Жувальні цукерки, пастила, «мейбони», «чупа-чупси». Мало того, що цукор псує зубну емаль, хімічні добавки і фарбники, які містяться в подібних продуктах у величезних кількостях, завдають удару по всьому організму.
  2. Чіпси, як кукурудзяні, так і картопляні- дуже шкідливі для організму. Чіпси – це ніщо інше, як суміш вуглеводів і жиру, в оболонці фарбників і замінників смаку. Нічого хорошого не принесе поїдання картоплі-фрі.
  3. Солодкі газовані напої – коктейль з цукру, хімії і газів прискорює розподіл по організму токсинів. Кока-кола, наприклад, чудовий засіб від вапняного накипу і іржі. Газовані солодкі напої шкідливі і високою концентрацією цукру – в еквіваленті чотири-п'ять чайних ложок, розбавлених в стакані води. Тому, угамувавши спрагу такою газованою водою, ви вже через п'ять хвилин знову захочете пити.
  4. Шоколадні батончики. Хоча в чистому виді какао вельми корисне, в шоколадних плитках, які поступають до нас у продаж чисте какао міститься в мінімальних кількостях. Корисний плід хімічними добавками, генетично модифікованими продуктами, фарбниками і ароматизаторами.
  5. Сосиски і ковбаси. М'ясні делікатеси містять так звані приховані жири (свиняча шкірка, сало, нутряний жир), все це вуалюється ароматизаторами і замінниками смаків. Багато виробників м'ясних виробів використовують трансгени. Так сосиски, сардельки, ковбаси на 80 % (!) складаються з трансгенної сої. Деякі замінники смаку і зовсім визнані канцерогенними.
  6. Жирне м'ясо сприяє утворенню бляшок холестеринів на судинах, що прискорює старіння організму, веде до виникнення серцево-судинних захворювань.
  7. Майонез містить величезну кількість жирів і вуглеводів, а також фарбників, підсолоджувачів, замінників. До шкідливих продуктів належить не тільки майонез, але і кетчуп, різні соуси і заправки, в широкому асортименті представлені на прилавках наших магазинів. Вся річ у тому, що саме в цих продуктах натуральних компонентів менше всього. А можливі наслідки споживання «смачної хімії» навіть не досліджені до кінця.
  8. Локшина швидкого приготування представляється нам сьогоденням дивом. Смачна, поживна, а головне – не вимагає часу. Але над «дивом» свого часу довго попрацювали хіміки, нічого не залишивши з натуральної муки.
  9. Сіль знижує тиск, порушує cоле-кисловий баланс в організмі, сприяє скупченню токсинів. І хоча повністю відмовлятися від солі медики не рекомендують, скоротити кількість соленостів в своєму раціоні все-таки варто.
  10. Алкоголь навіть в мінімальних кількостях заважає засвоєнню вітамінів. Окрім цього – завдає удару по системі травлення. А ще, спиртомісткі продукти – рекордсмени по кількості калорій.
  11. Чипсы делают детей безвольными
  12. Покупая ребенку чипсы в качестве перекуса или просто продукта-развлечение можно серьезно ему
    навредить. Дети не разбираются в пользе или вреде продуктов, они ориентируются лишь на параметр
    «вкусно-невкусно».
    Эти продукты из картофеля из-за высокого содержания жиров, добавок глутамата натрия, соли,
    ароматизаторов сами по себе имеют достаточно интенсивный вкус и аромат. К ним быстро привыкаешь,
    поэтому остановиться в их потреблении очень сложно. Ребенок просит купить еще и еще.
    Оказывается, потакая таким желаниям ребенка, можно нанести вред не только желудку и кишечнику, но и
    мозгу ребенка. Последние исследования влияния картофельных хрустящих ломтиков на умственные
    способности просто пугают. О чем же они свидетельствуют?
    Учеными Бристольского университета было обнаружено влияние состава чипсов на мыслительные
    способности ребенка. Оказывается, что эти тонкие обжаренные ломтики картофеля способны вызывать
    процессы необратимого характера в клетках мозга. Наблюдение проводилось за малышами, употребляющими
    чипсы ежедневно. Средний возраст исследуемых детей был 3,5 года. У таких ребят со временем
    наблюдались сложности с запоминанием информации, а также появлялась явная безынициативность
    и неспособность сосредоточиться.
    Оказывали чипсы влияние и на поведение детей, уменьшали креативность подрастающего поколения.
    Ученые предполагают, что причина таких симптомов — излишек насыщенных жиров в этом продукте.
    Насыщенные жиры могут негативно сказываться на работе печени, перегружать детскую поджелудочную
    железу, провоцировать изменения в составе крови и даже стать причиной детского ожирения. Насыщенные
    жиры — еще не самые опасные компоненты чипсов. Главный враг детского мозга из чипсованного
    картофеля — акриламид. Он является сильным канцерогеном, провоцирует мутации в клетках. Акриламид
    может провоцировать появление пороков развития у плода. У детей этот компонент оказывает разрушающее
    влияние на работу нервов, печени и ухудшает работу почек. Раздражающее влияние акриламида
    на слизистые может со временем провоцировать воспалительные заболевания ЖКТ, гортани, быть причиной
    проявлений цистита.
    В силах родителей не допустить таких серьезных негативных влияний на здоровье ребенка. Для этого можно
    даже не отказываться от такого продукта, как чипсы. Просто необходимо покупать или делать самостоятельно
    чипсы не из картофеля, а из яблок. От них можно получить лишь пользу для детского организма.