Вступ до школи

Згідно зі Статутом Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 157 Харківської міської ради Харківської області  зарахування учнів до Навчального закладу здійснюється без проведення конкурсу і , як правило, відповідно до території обслуговування.

Зарахування учнів до Навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до навчального закладу ІІІ ступеня - документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу зараховуються, як правило, діти  з шести років.

Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до Навчального закладу відповідно до законодавства України.

У нашу початкову школу

Ласкаво ми просимо Вас.

Гостям ми завжди щиро раді,

Тому завітайте до нас.

Веселі щасливі обличчя

І щира дитяча любов

Відкриють для радості серце,

В дитинство повернуть Вас знов.

ПОРАДИ БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

1. Виявляйте цікавість до індивідуальності дитини, її внутрішнього світу.
  2. Формуйте у дітей позитивне ставлення до школи.
  3. Сприяйте добрим взаємостосункам вашої дитини з однолітками, бо якщо їх нема, виникає відчуття напруги й хвилювання, що призводить до агресивності.
  4. Головну увагу при формуванні невимушеності в спілкуванні  дитини з дорослими приділяйте сюжетно-рольовій грі ( гра в школу).
  5. Для формування внутрішньої позиції дитини, розвитку її адекватної оцінки та самооцінки, використовуйте режисерські ігри, в яких носіями ролей виступають іграшки ( ляльки, тварини), дитина сама створює і реалізовує сюжет гри, одночасно виконуючи різні ролі.
  6. Приділяйте увагу розвитку емоційної сфери дитини. Відвідуйте театри, організовуйте сімейні екскурсії містом.
  7. Розмовляйте з дитиною, розвивайте її мовлення. Цікавтеся справами та проблемами дитини.
  8. Сприяйте розвитку дрібної моторики рук: малювати, розфарбовувати, ліпити, вирізати, наклеювати.
  9. Привчайте дітей до самообслуговування, формуйте трудові навички  й любов до праці.
  10. Памятайте - кожна дитина має право на власний вияв своїх потенційних можливостей і на свою власну думку.

Бажаємо, щоб початок навчання малюка в школі став приємною подією в житті для самої дитини та всієї родини.

підготовчих груп з майбутніми першокласниками

проведення занять

Місце