Робота з обдарованими

/Files/images/pdpisi/д горд.gif

У школі створена система розвитку діяльності, необхідна для самовизначення кожного школяра, розвитку його інтелектуальних та творчих здібностей, виховання розглядається в цілісному навчальному процесі, який є реальним залученням до підготовки до життя. Одним з основних принципів роботи школи є розкриття в процесі навчання дитячої обдарованості. Упровадженню в життя цього принципу сприяє спільна діяльність практичного психолога школи та педагогів.

З цією метою щорічно поповнюється інформаційно-аналітичний банк «Обдарована молодь». У 2014/2015 навчальному році він нараховував 36 учнів, з них:

- академічної обдарованості – 19 учнів,

- спортивної обдарованості – 14 учнів,

- художньої обдарованості – 3 учні.

Протягом 2014/2015 навчального року  учні  школи  брали участь у:

-          Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»;

-          Всеукраїнській природничій грі «Геліантус – природознавство для дорослих»;

-          Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека»;

-          Всеукраїнському інтерактивному учнівському конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова»;

-          Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі «Левеня»;

-          Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»;

-          конкурсі «Лукомор’є».

Упродовж року учні школи брали активну участь у турнірах та конкурсах різного рівня:

-                   районному конкурсі ораторського мистецтва;

-                   районному конкурсі юних істориків;

-                   районному конкурсі юних правознавців;

-                   районному конкурсі юних географів;

-                   районному конкурсі юних економістів;

-                   районному конкурсі юних фізиків;

-                   районному конкурсі юних хіміків;

-                   районному конкурсі з української мови ім. П.Яцика (учні 3-11 класів).