" Шкільне містечко"

Прапор дитячої організації "Шкільне містечко"

Герб організації

Головною метою  роботи шкільного самоврядування є набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу,виховання  правової, трудової, екологічної культури

Наш девіз : « Якщо хочеш змінити світ на краще, почни з себе»

Самоврядування "Шкільне містечко" діє згідно зі Статутом, затвердженим директором Харківської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 157 Харківської міської ради Харківської області Винник О.В.

1. Загальні положення.
1.1 Самоврядування " Шкільне містечко" створено відповідно до чинного законодавства України, у результаті об"єднання учнів ХЗОШ № 157 у єдину організацію з назвою

"Шкільне містечко".
1.2 Самоврядування створюється і діє на принципах добровільності, рівноправ"я її учасників, самоврядування, законності і гласності, яка не передбачає отримання прибутку від своєї діяльності.
1.3 "Шкільне містечко" є незалежним, неурядовим обєднанням учнів, діяльність якого поширюється на територію Орджонікідзевського району міста Харкова.
1.4 У своїй діяльності Самоврядування керується Конституцією України, чинним законодавством України та цим Статутом.
1.5 Повна назва самоврядування українською мовою: "Шкільне містечко".
1.6 Місце знаходження керівного органу Самоврядування: м. Харків, Орджонікідзевський район, вул. Грицевця 30.
1.7 Самоврядування створюється за принципами колективного членства.
1.8 Членами самоврядування можуть стати будь-які учні школи № 157, які визнають цей Статут і добровільно виявили бажання вступити до самоврядування та брати участь у її діяльності.
1.9 Члени самоврядування мають рівні права та обовязки перед організацією.
1.10 Члени вступають та вибувають з самоврядування шляхом подачі заяви та рішення Координаційної Ради. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини присутніх складу Координаційної Ради.

2. Приоритетні напрямки роботи:

-     набуття учнями особистого досвіду демократичних стосунків завдяки участі у процедурах самоврядування;

-         залучення учнів до громадської діяльності;

-         участь у плануванні виховної роботи, колективних творчих справ, аналіз та корекція результатів роботи;

-         управління процесом самоврядування в школі;

-         визначення прав та обов’язків учнів школи;

-         організація дозвілля школярів;

-         розробка положень, організація та проведення шкільних конкурсів.

3.Мета, основні завдання та форми діяльності:

3.1. Основна мета Асоціації учнів: допомогти кожному члену організації розкрити та затвердити себе, розвивати здібності дітей та підлітків, спрямовувати роботу на виконання корисних справ.

3.2. Діяльність Асоціації учнів спрямована на вирішення таких питань:

-         об’єднання  дітей, підлітків та дорослих з метою вироблення програм та видів             діяльності, спрямованих на виконання корисних справ;

-         захист прав та інтересів членів організації;

-         виховання у дітей віри в себе, в свої сили;

-         пізнання та поліпшення навколишнього середовища

-         збереження і примноження традицій своєї школи;

-         залучення дітей та підлітків до ведення здорового способу життя;

-         надання шефської допомоги інвалідам та людям похилого віку.

Президент "Шкільного містечка " :

Ждамірова Юлія, учениця 11-А класу

Координатор:

Абдрахманова Ганна Іванівна, педагог-організатор.