Готуємося до ЗНО

/Files/images/pdpisi/ВИПУСНИКИ.gif   Детальну інформацію щодо ЗНО-2015  Ви можете отримати на офіційному сайті ХРЦОЯО:

Харківський регіональний центр оцінювання якості осв

Графік проведення ЗНО-2015

Основна сесія

Додаткова сесія
24 квітня українська мова і література 9 червня українська мова і література
3 червня французька мова 18 червня французька мова
5 червня німецька мова 23 червня німецька мова
8 червня іспанська мова 25 червня іспанська мова
10 червня англійська мова 30 червня англійська мова
12 червня математика 1 липня математика
15 червня російська мова 2 липня російська мова
17 червня біологія 3 липня біологія
19 червня історія України 6 липня історія України
22 червня фізика 7 липня фізика
24 червня географія 8 липня географія
26 червня хімія 9 липня хімія

Формування конкурсного бала вступника
   На сайті Харківського центру оцінювання якості освіти розміщено роз'яснення щодо формування конкурсного бала вступника.

Оголошено дату та умови проведення ДПА у формі ЗНО з української мови і літератури
   18 листопада в студії «Укртелекому» заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський та директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук провели селекторну нараду, поінформувавши освітян про умови проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури у 2015 році.
Павло Полянський повідомив, що всі випускники шкіл проходитимуть ДПА з української мови та літератури у поєднанні зі ЗНО 24 квітня 2015 року. ДПА з інших двох предметів (математики або історії і третього предмету на вибір учня) школа проводитиме для 11-класників за самостійно розробленими завданнями, оскільки жодних збірників завдань більше не буде. Також було наголошено, що у 2015 році державна підсумкова атестація буде проведена тільки у письмовій формі.
Директор УЦОЯО Ігор Лікарчук зазначив – для того, щоб 24 квітня пройти ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури, кожен 11-класник повинен заздалегідь зареєструватися на порталі Українського центру оцінювання якості освіти. Загалом,реєстрація учнів триватиме з 5 січня до 20 лютого 2015 року. Опісля всі зареєстровані випускники проходитимуть ДПА і ЗНО за єдиними тестами у визначений день. Ігор Лікарчук звернув увагу на те, що за виконання тесту з української мови та літератури випускникові виставлятимуть 2 оцінки: першу – за ДПА у шкалі від 1 до 12 балів (на основі цієї оцінки випускнику видаватимуть атестат); другу – за ЗНО у шкалі від 100 до 200. На основі цього результату буде визначено – «склав» чи «не склав» ЗНО абітурієнт. Якою має бути мінімальна кількість балів для проходження ЗНО, визначатимуть експерти.
(за матеріалами офіційного сайту МОН України)

Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 №1120 визначено перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти:

1. Українська мова і література.

2. Історія України.

3. Математика.